top of page

Teslimat Hizmeti

Ürün stok durumunu mcdisgnbilisim.com  üzerinden yapacağınız ödeme ya da seçim esnasında ilgili mağazanın stok durumundan kontrol edebileceğiniz gibi; satın almak istediğiniz ürün, tercih ettiğiniz mağazamızın stokunda yoksa bize ulaşarak en kısa süre içerisinde ilgili ürünü temin ederek ürünü mağazadan almanızı sağlayabiliyoruz

Delivery Guy

Kolay İade Hizmeti

mcdesignlisim.com üzerinden satın aldığınız ürünler için iade ve değişim prosedürünü gerçekleştirmek için; teslim alınma tarihinden itibaren 12 gün içerisinde ürünü, faturası ve tüm aksesuarlarıyla birlikte orijinal kutusuna koyarak, Yurtiçi Kargo firmasına Şirket bilgilerimiz ile teslim etmeniz yeterli olacaktır. İade talebiniz onaylandıktan (Ürün içeriği, kutusu ve faturası tam ise) sonra 25-45 gün içinde ürün bedeli tarafınıza ödeme şeklinize göre iade edilir. 

Kargo Takip

Online Sipariş Takip Hizmeti

Satın aldığınız ürünün ne zaman size ulaşacağını bilmek en doğal hakkınız. Bu hizmetimiz ile mcdesignlisim.com adresinden ve mobil uygulamamızdan satın aldığınız ürünlerin sipariş durumunu ve kargo takibini, sipariş numarasını girerek sorgulayabilirsiniz.

Takip Et
bottom of page