top of page

Çevreyle ilgili hedeflerimize ulaşma çabalarımızın bir parçası olarak, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max güç adaptörü veya EarPods ile sunulmuyor. Kutuda; USB-C güç adaptörleri ve bilgisayar bağlantı noktalarıyla uyumlu, hızlı şarj özelliğini destekleyen bir USB-C - Lightning kablosu yer alıyor.

Bu iPhone modelleriyle uyumlu olan mevcut USB-A - Lightning kablolarınızı, güç adaptörlerinizi ve kulaklıklarınızı kullanmaya devam etmenizi öneriyoruz. Ancak yeni bir Apple güç adaptörüne veya kulaklığa ihtiyacınız varsa bu aksesuarları satın alabilirsiniz.

iPhone 12 Pro Satın Alın

Stok kodu: 001
14.999,00₺Fiyat
KDV dahil
  • *Yaklaşık bir hesaplamadır. Fiyatlar zaman içinde değişebilir.

    Aygıtların ekranları yuvarlatılmış köşelere sahiptir. Dikdörtgen olarak ölçüldüğünde ekranlar diyagonal olarak 6.06 inç (iPhone 12 Pro) veya 6.68 inçtir (iPhone 12 Pro Max). Görüntülenebilen gerçek alan daha azdır.

    Kullanılabilir alan daha azdır ve birçok faktöre bağlı olarak değişir. Standart bir yapılandırma, modele ve ayarlara bağlı olarak (iOS ve yüklenmiş olarak gelen uygulamalar dahil olmak üzere) yaklaşık 11 GB ile 14 GB arası alan kullanır. Yüklenmiş olarak gelen uygulamalar yaklaşık 4 GB alan kullanır. Bu uygulamaları silebilir ve geri yükleyebilirsiniz. Depolama kapasitesi, yazılım sürümüne ve aygıta göre değişebilir.

    Bu ifade, iPhone 12’deki Ceramic Shield ön yüzeyin bir önceki nesil iPhone ile karşılaştırılmasına dayalıdır.

    iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max suya, sıçramalara ve toza dayanıklıdır. Aygıtlar kontrollü laboratuvar koşullarında test edilmiş ve 60529 sayılı IEC standardı kapsamında IP68 derecesini (30 dakikaya kadar maksimum 6 metre derinlik) elde etmiştir. Suya, sıçramalara ve toza dayanıklılık kalıcı değildir ve normal kullanıma bağlı yıpranma sonucunda azalabilir. Islak bir iPhone’u şarj etmeye çalışmayın. Temizleme ve kurulama yönergeleri için lütfen kullanım kılavuzunu inceleyin. Sıvı temasına bağlı hasarlar garanti kapsamında değildir.

Ürün Sayfası: Stores_Product_Widget
bottom of page