top of page
  • iPhone

  • USB-C - Lightning Kablosu

Çevreyle ilgili hedeflerimize ulaşma çabalarımızın bir parçası olarak, iPhone XR, güç adaptörü veya EarPods ile sunulmuyor. Kutuda; USB-C güç adaptörleri ve bilgisayar bağlantı noktalarıyla uyumlu, hızlı şarj özelliğini destekleyen bir USB-C - Lightning kablosu yer alıyor.

Bu iPhone modelleriyle uyumlu olan mevcut USB-A - Lightning kablolarınızı, güç adaptörlerinizi ve kulaklıklarınızı kullanmaya devam etmenizi öneriyoruz. Ancak yeni bir Apple güç adaptörüne veya kulaklığa ihtiyacınız varsa bu aksesuarları satın alabilirsiniz.

iPhone X🅁 Satın Alın

7.099,00₺Fiyat
KDV dahil
  • *Yaklaşık bir hesaplamadır. Fiyatlar zaman içinde değişebilir.

    Her (PRODUCT)RED satışından elde edilen gelirin bir bölümü Afrika’da AIDS ile mücadele eden The Global Fund’a aktarılır. Bu gelirler 30 Haziran tarihine kadar, The Global Fund tarafından oluşturulan COVID-19 Response’a aktarılacaktır.

    Kullanılabilir alan daha azdır ve birçok faktöre bağlı olarak değişir. Standart bir yapılandırma, modele ve ayarlara bağlı olarak (iOS ve yüklenmiş olarak gelen uygulamalar dahil olmak üzere) yaklaşık 10 GB ile 12 GB arası alan kullanır. Yüklenmiş olarak gelen uygulamalar yaklaşık 4 GB alan kullanır. Bu uygulamaları silebilir ve geri yükleyebilirsiniz.

Ürün Sayfası: Stores_Product_Widget
bottom of page