top of page

KUSURSUZ. GÜÇLÜ. OYUN.

G413, doğru özelliklerle gelişmiş performans sağlamak için düşünüldü, tasarlandı ve üretildi. İnce, bıçağa benzeyen kasası hafif, oldukça güçlü 5052 alüminyum alaşımdan üretilmiştir. Altta, mouse ve kulaklık kablo yönetiminin yanı sıra size uygun açıyı bulabilmeniz için kauçuk dengeleyicilerle ayarlanabilir yükseklikli ayaklar vardır.

ROMER-G DOKUNMATİK

Romer-G™ Dokunmatik mekanik anahtar, 1,5 mm’lik kısa aralıklı işlem hızına sahiptir, 1Standart mekanik anahtarlardaki 2,0 mm işlem mesafesine kıyasla 1,5 mm. bu da rakiplerin standart mekanik anahtarlarından %25 daha hızlı olduğu anlamına gelir. Hız, hassasiyet ve sessiz çalışma özelliklerini mükemmel bir şekilde bir araya getiren Romer-G Dokunmatik, fark edilebilir tıklama ile işlem anlarına güven katar.

HASSAS TUŞ AYDINLATMASI

Romer-G ayrıca tuşlar üzerinde hassas ve net aydınlatma için tasarlanmıştır. Böylece, tuşlar, özellikle gece geç saatlerdeki oyun oturumlarında (en iyisi), her zaman görünür ve asla dikkat dağıtıcı olmaz. G413 Carbon arkadan aydınlatması kırmızı ve G413 Silver'ın beyazdır.2G413 Carbon ve G413 Silver ayrı olarak satılır.

UÇAK SINIFI ALÜMİNYUM ALAŞIM

Zımparalanmış 5052 alüminyum-magnezyum alaşım üst kasa klavyenin omurgası görevi görür. Sonuç olaraksa birçok özellikle dengelenmiş şık bir tasarım ortaya çıkar. En son teknoloji tasarım ve performansa odaklanan G413 en yüksek sınıf malzemelerden üretilmiştir.

USB YÖNLENDİRİCİ

Ekli özel USB kablo, USB geçidi bağlantı noktasını kendi girişine bağlar ve % 100 güç çıkışı ve veri hızı sağlar. G413'ün bağlantı noktasını diğer USB bağlantı noktaları gibi kullanabilirsiniz.

MEDYA DENETİMİ PARMAKLARINIZIN UCUNDA

Sesinizi denetlerken oyundan kopmayın. G413'ün üzerindeki FN tuşları anında oynatmanız, duraklatmanız ve sessize almanız için özel medya denetimlerine sahiptir. Tek tuşa dokunarak bir sonraki şarkıya geçin ya da çalan şarkının sesini açın. Logitech Gaming Software'deki (LGS) FN geçiş özelliğini kullanın ve varsayılan olarak medya komutlarını uygulamak üzere tuşları yapılandırın.

OYUN TUŞLARI

G413 ile birlikte gelen 12 şekillendirilmiş tuş sayesinde kritik oyun tuşlarını en sevdiğiniz oyuna ya da karaktere uyacak şekilde yükseltebilirsiniz. Birlikte verilen tuş sökücü ile tuşları hızlı ve kolay şekilde değiştirin.

GELİŞMİŞ OYUN ÖZELLİKLERİ

Windows tuşu gibi sizin için problem yaratacak tuşları devre dışı bırakmak için oyun modunu açın. 26 tuş algılama istediğiniz sayıda tuşa ve değiştirici tuşlara (Control, Alt, Shift) eş zamanlı olarak istediğiniz sırayla basmanızı ve girdiğiniz tuşların karşılığını almanızı sağlar. Ayrıca performans ayarlı gölgelenmeyi önleme, birden fazla oyun komutu eş zamanlı olarak verildiğinde size güvenilir denetim sağlar.

PROGRAMLANABİLİR MAKROLAR

LGS'yi kullanarak F1-F12 düğmeleri için özel işlevler ve makro komutları programlayın. Mevcut saldırınızı girmek için daha az zaman harcayarak sıradaki saldırıyı planlamaya daha fazla zaman ayırın. G413 sayesinde tek bir düğmeye basarak karmaşık komutlar verebilir, zamanlanmış hareket veya büyü serileri başlatabilirsiniz.

 

PAKET İÇERİĞİ

Oyun klavyesi

Oyun tuşları

Tuş sökücü

Kullanıcı belgeleri

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Windows® 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7

USB bağlantı noktası (klavye için)

İkinci USB bağlantı noktası (USB yönlendirici bağlantı noktası için)

(İsteğe Bağlı) Logitech Gaming Software için internet erişimi

FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Yükseklik: 132 mm

Genişlik: 445 mm

Derinlik: 34 mm

Ağırlık kablosuz): 1,105 g

Kablo: 1,8 m

ROMER G MEKANİK ANAHTARLAR

Dayanıklılık: 70 milyon tuş basımı

İşlem mesafesi: 1,5 mm

İşlem gücü: 45 g

Toplam hareket mesafesi: 3,2 mm

BAĞLANTI TÜRÜ

USB Type A (kablolu)

USB Protokolü: USB 2.0

USB Hızı: Tam Hız

Gösterge Işıkları (LED): 2

USB Bağlantı Noktaları (Yerleşik): 1, USB 2.0

ARKA PLAN IŞIĞI

Tek renk (5 sabit parlaklık düzeyi)

G413 Silver: Beyaz

G413 Carbon: Kırmızı

ÖZEL TUŞLAR

Arka Plan Işığı'na Geçiş: FN + F7

Oyun Modu: FN + F8

Medya Denetimleri: FN + F9/F10/F11/F12

LOGITECH G G413 Kırmızı Led Işıklı Mekanik Oyuncu Klavyesi Siyah

Stok kodu: 71215
944,00₺ Normal Fiyat
849,60₺İndirimli Fiyat
KDV dahil
    Ürün Sayfası: Stores_Product_Widget
    bottom of page