top of page

Dünyaya açılan yeni pencereniz

İnce tasarımı, heyecan veren eğlence sistemi ve üstün performansı ile yeni A7 tüm şıklığıyla günlük hayatınıza renk katan bir rehber olmaya hazır. Yapmayı sevdiğiniz şeyleri yapmaya hemen başlayın ve en güzel anlarınızı kolayca paylaşın. Öğrenin, araştırın, bağlayın ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarın.

İnce. Şık. Çok yönlü.

Son derece kapsamlı deneyimler sunan göz alıcı Galaxy Tab A7’nin tasarımında etkileyicilik ön plandadır. Estetik bir simetrinin ve ince bir zevkin ürünü olan, yalnızca 7 mm kalınlığındaki metal tasarımlı gövdesinin; Koyu Gri, Gümüş ve Altın olmak üzere üç farklı rengi ve tüm çevresini kaplayan simetrik bir çerçevesi bulunmaktadır.

Eğlence tutkunları için

 

Artık sinema bileti almanıza gerek yok

Dünyalar dolusu içerik artık parmaklarınızın ucunda, tek ihtiyacınız olan muhteşem bir ekrana ve mükemmel seslere sahip bir tablet. Geniş ve dinamik 10.4" ekranı ve dörtlü hoparlörlerin çıkardığı Dolby Atmos çevresel sesleri olan bir tabletiniz olabilir. İçerikleriniz sanki bir sinema salonundaymışsınız gibi hayat bulacak.

* Yuvarlak köşeler hesaba katılmadan tam bir dikdörtgen şeklinde diyagonal olarak ölçülmüştür. Gerçek görülebilir alan, yuvarlak köşeler ve kamera deliği nedeniyle daha küçüktür.

Destansı bir oyun için ihtiyacınız olan tüm güç bu tablette

Daha az bekleyin, daha çok oyun oynayın. Hızlı işlemcisi ve güçlü RAM kapasitesi ile oyunlarınızı hızlı bir şekilde yükler ve kesintisiz olarak çalıştırır. Devasa 7.040 mAh (normal) kapasiteli pili ile uzun saatler boyunca ihtiyacınız olan enerjiyi size sunar. Pil seviyesi düştüğünde ise 15W Hızlı Şarj özelliği ile pil seviyesini çabucak %100’e çıkarabilirsiniz.

* Hafıza ve depolama kapasitesi bileşimi ülkeye ya da bölgeye bağlı olarak farklılık gösterebilir.
** Normal değerler üçüncü taraf laboratuvar koşullarında yapılan testlere dayanmaktadır. Ölçülen pil kapasitesi 6,820 mAh’dir.
*** 15W AFC (Uyarlanabilir Hızlı Şarj) şarj aleti ayrıca satılır.

Sevdiğiniz daha çok şeyi depolayın

Galaxy Tab A7 yüksek çözünürlüklü tüm videolarınızı, fotoğraflarınızı ve dosyalarınızı depolayabileceğiniz 32GB depolama alanına sahiptir. Bir microSD kartı ile depolama alanınızı 1 TB’a kadar arttırabilirsiniz. Silmenize gerek kalmadan sevdiğiniz daha çok şeyi saklayın.

* Gerçek depolama kapasitesi, ülke veya bölgeye göre farklılık gösterebilir.
** MicroSD kartı ayrıca satılır.

YouTube Premium keyfini yaşayın

YouTube Premium ve Galaxy Tablet, en sevdiğiniz içerikleri YouTube’da kesintisiz olarak izleyebilmeniz için güç birliği yaptı. YouTube ve YouTube Music’de reklamsız, çevrimdışı ve arka planda içerik oynatma keyfini yaşayın. Galaxy Tab A7 satın aldığınızda üyeliğinizin ilk 2 ayı bizden size hediye.

* YouTube Premium’un kullanılabilirliği ülke veya bölgeye göre değişebilir. Özelliğin tüm faydalarından yararlanılması için kullanıcının YouTube Premium hesabına abone olması gerekir.

 

Gözlerinize özen gösterin

Ekrana bakmak sizi yoruyorsa, göz yorgunluğunu azaltmak için Karanlık Modu deneyin. İster sürekli ister yalnızca yatmadan önce kullanın, gözlerinize olan faydasını hissedeceksiniz. Karanlık Mod açıldığında pil tasarrufu da sağlar. Tek yapmanız gereken Hızlı Paneldeki açma/kapama anahtarına hafifçe dokunmak.

Anı yaşayın. Anı paylaşın

 

Yaşadığınız her anı yakalayabilen bir kamera

Galaxy Tab A7’nin kamerası yaşadığınız anları yakalamaya ve paylaşmaya hazır. İster etkileyici bir portre ister nefes kesen bir manzara, tüm anlarınızı bu cihazla yakalayabilirsiniz. 8MP ana kamerası ile anılarınız canlı, parlak ve net kalmaya devam eder.

 

Anlarınızı göz açıp kapayıncaya kadar paylaşın

İçerik paylaşımı hızlı ve basit bir şekilde gerçekleşmeli. Galaxy Tab A7, kolayca bağlanarak her bir aile üyenizin fotoğraflarını, hatırlatıcıları, not ve takvim etkinliklerini paylaşmanıza imkan verir. Artık, herkesi bir araya getirmeye bir adım daha yakınsınız.

* Paylaşım için veri bağlantısı gereklidir.
** Her zaman bir Samsung Hesabına bağlı olunmalıdır.
*** Hatırlatıcı uygulaması cihaza önceden yüklenmiş olarak gelmez ve Galaxy Store’dan indirilmesi gereklidir.

Nerede olursanız olun, anın keyfini çıkarın

Galaxy Tab A7, Galaxy akıllı telefonunuzla senkronize olur, bu sayede gelen bir çağrıyı ve mesajı asla kaçırmazsınız. Böylece hayattan hiç kopmazsınız. Wi-Fi alanının dışına çıktığınızda Otomatik Bağlantı Noktası ile bağlı kalmaya devam edebilirsiniz. Kolay veri paylaşımı için Galaxy akıllı telefonunuza ve tabletinize güvenle bağlanabilirsiniz.

* Tablet kılıfı ayrıca satılır.

Otomatik Bağlantı Noktası

 

* Otomatik Bağlantı Noktası özelliği, yalnızca Android 10 veya üstü bir sürüme sahip Samsung akıllı telefonlar ve Samsung tabletler arasında kullanılabilir.
** Otomatik Bağlantı Noktasını kullanmak için iki cihazın da aynı Samsung Hesabına bağlı olması gerekir.
***Mobil bağlantı noktasının kullanılabilirliği, operatör politikalarına bağlı olarak değişebilir.

Diğer cihazlardan arama yapın ve mesajlaşın

 

* Diğer cihazlardan arama yapma ve mesajlaşma özelliği, Android P işletim sistemine ve 3 GB veya daha fazla RAM kapasitesine sahip Samsung cihazları arasında desteklenir. Bu hizmetin kullanıma sunulma tarihi bölge, operatör ve cihaza göre farklılık gösterebilir.
** Diğer cihazlardaki arama yapma ve mesajlaşma özelliğinin kullanılması için iki cihazın aynı Samsung hesabına bağlı olması ve otomatik olarak bağlanmaları için ilk başta ayarlar menüsünden cihazların eşleştirilmiş olmaları gereklidir.

Uzakta olsanız bile birlikte kalın

Galaxy Tab A7, Google Duo ile yakın olmak isteyip bir araya gelemediğiniz herkesi size daha da yakınlaştırır. İster sevdiğiniz birinin nasıl olduğunu kontrol edin ister yaşadığınız bir anı arkadaş grubunuzun tamamıyla paylaşın ister ailenizle iletişim kurun; Galaxy Tab A7, Google Duo ile uzakta olsalar da herkesi bir arada tutar.

* Google Duo, Google LLC’nin bir ticari markasıdır.
** Tablet Kılıfı ayrıca satılır.

Her seviyede tam koruma

Samsung Knox, savunma sınıfı güvenlik sağlıyor. Özel verileriniz, donanım destekli ve çok katmanlı Knox güvenlik platformuyla kötü niyetli yazılımlardan ve saldırılardan korunuyor.

* Görüntüler, örnek olarak sunulmuştur.

Çocuklar için güvenli dijital oyun alanı

 

Çocuklara dijital sınıf ve oyun alanı sunun

Samsung Kids, çocuklara hem öğrenip hem de oyun oynayabilecekleri güvenli ve eğlenceli bir alan sunar. Çocukları hem eğlendiren hem de öğrenmeye, gelişmeye teşvik eden ve dünyalarına renk katan aile dostu etkinlikleri bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken Hızlı paneldeki Samsung Kids’e hafifçe dokunmak ve başlamak.

Çocuklarınızın dijital dünyaya ilk adımlarını güvenle atmalarını sağlar

Samsung Kids; oyun oynama, uygulama kullanma ve iletişim sürelerini kısıtlama özelliği ile çocukların dijital serüvenlerine güvenli bir şekilde başlamalarını sağlarken anne babalara yardımcı olur.

Galaxy’nin en beğenilen özellikleri ile desteklenen güçlü bir deneyim

Teknik Özellikler

 • İşlemci2GHz, 1.8GHz

 •  
 • Ekran10.4" (263.1mm)

 •  
 • Arka Kamera - Çözünürlük8.0 MP

 •  
 • Ağırlık (gr)476

Samsung Galaxy Tab A7 SM-T500-G 32GB 10.4"3 GB WiFi

1.899,00₺ Normal Fiyat
1.709,10₺İndirimli Fiyat
KDV dahil
  Ürün Sayfası: Stores_Product_Widget
  bottom of page